Jiří Pevný - Tradiční zahrady Liberec

tel.: 606 417 249

Fuchsie, pelargonie,  achimenes  a celá zahrada je v plném květu, nastala nejvhodnější doba na prohlídku výstavy a nákup rostlin. Aktuální foto na našem facebooku.

Do katalogu Paličkovaná krajka jsme vložili několik nových výrobků - můžete si vybrat.

Fuchsie jsou úžasně narostlé, pergolou se pomalu nedá procházet a to nás a fuchsie čeká ještě měsíc výstavy. Přijěďte se na tu nádheru podívat. Aktuální foto na našem facebooku.

Do fotogalerie Paličkovaná krajka byly vloženy fotografie paličkovaných vajíček - barevné provedení dle přání zákazníků - můžete si objednávat.

Ve středu 5.7. je , jako každou středu ZAVŘENO. Ve čtvrtek 6.7. je běžná otevírací doba - 10-18 hod. Momentálně kvete zhruba 450 kultivarů fuchsií, koncem týdne již začne být ideální doba na prohlídku  výstavy a případný nákup mladých rostlin fuchsií, pelargonií, achimenes, denivek a floxů. Podrobnosti o průběhu kvetení naleznete pravidelně na našem facebooku.

POZOR ! Změna termínu ukončení výstavy. Vzhledem k velkému množství jiné zahradnické práce, končíme 27.8. Všem,  kteří nás chtěli navštívit po tomto datu, se moc omlouváme. Těšíme se na setkání v příštím roce.