Jiří Pevný - Tradiční zahrady Liberec

tel.: 606 417 249

Včera jsme dokončili aktualizaci fotogalerie fuchsií, nové jsou také seznamy ke stažení, takže je možné začít vybírat a objednávat na jaro 2019 . Achimenes -  platné jsou stávající seznamy.

Pozor - v letošním roce bude nový termín výstavy  - od 1.7. do 15.8. 

Prodej  fuchsií, pelargonií a balkónových květin bude zahájen 15.4.2019, ale již nyní si můžete, (po tel. domluvě ) objednat osázení truhlíků.

Ve čtvrtek 15.8. 2019 bude ukončena letošní výstava fuchsií, pelargonií, achimenes a trvalek. Po tomto termínu prodej rostlin (především trvalek)  pouze po tel. dohodě.

Fuchsie, pelargonie,  achimenes  a celá zahrada je v plném květu, od soboty 13.7. bude nejvhodnější doba na prohlídku výstavy a nákup rostlin. Aktuální foto na našem facebooku.

Dnes byla zahájena tradiční výstava květin. Mateční fuchsie budou v plném květu, stejně, jako každý rok pravděpodobně kolem 10.7., momentálně jich kvete zhruba 120 kultivarů. Mladé rostliny k prodeji jsou krásně narostlé, připraveno je 1000 kultivarů. Připraveno je i 120 kultivarů achimenes. Pelargonií je již pouze omezený sortiment. Krásně kvetou denivky, floxy, i ostatní trvalky.

Do katalogu Paličkovaná krajka jsme vložili několik nových výrobků - můžete si vybrat.

V pondělí 15.4. bude zahájen prodej fuchsií, balkónových květin, pelargonií a achimenes. Zatím je připraveno k prodeji zhruba 200 kultivarů fuchsií, vějířovky, vitálky, surfinie, verbeny, bidens a mnoho dalších druhů. Již také začínáme osazovat truhlíky. Otevřeno bude i o Velikonocích.

Do fotogalerie Paličkovaná krajka byly vloženy fotografie paličkovaných vajíček - barevné provedení dle přání zákazníků - můžete si objednávat.