Jiří Pevný - Tradiční zahrady Liberec

tel.: 606 417 249

Fuchsie

  • Cena mladých fuchsií v květináčích 10,5 cm je 40,- Kč. Cena je platná do začátku výstavy.
  • Od 15. 6. (zahájení výstavy) je cena 45,- Kč.
  • Starší rostliny jsou v cenách od 90,- do 500,- Kč dle věku rostlin
  • Fuchsie zapěstované do tvaru stromku jsou od 290,- Kč.
  • Závěsy – ceny od 150,- Kč.

Prodej mladých rostlin fuchsií – možnost objednání z celého nabízeného sortimentu 1200 kultivarů. Rostliny zásadně NEZASÍLÁME, je možný pouze osobní odběr. K odběru budete vyzváni po kompletaci zakázky v průběhu dubna, května. Minimální počet objednaných fuchsií jsou 3 ks. Seznam vybraných kultivarů (číselný kód + jméno) včetně kontaktních údajů a tel. čísla lze zaslat na náš E–mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo poštou na naši adresu.

Volný prodej fuchsií probíhá od 15.4. (omezený výběr kultivarů). Při zahájení výstavy 15.6. je připraveno k prodeji zhruba 1000 kultivarů, srovnaných dle katalogu. Prodáváme zdravé, otužilé, správně určené rostliny, pěstované ve speciálním substrátu, v květináčích 10,5 cm.

Pelargonie

  • Ceny jednotlivých druhů a kultivarů jsou uvedeny ve fotogalérii a v seznamu ke stažení.

Prodej mladých rostlin pelargónií - osobní odběr z aktuální nabídky nebo možnost objednání z celého nabízeného sortimentu 400 kultivarů. Minimální počet objednaných pelargonií jsou 3 ks. Seznam vybraných kultivarů (číselný kód + jméno) včetně kontaktních údajů a tel. čísla lze zaslat na náš E–mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo poštou na naši adresu.

 V podzimních a jarních měsících lze po domluvě zaslat pelargónie poštou. Poštovné za "Balík do ruky" je dle aktuálních cen České pošty.

Pelargónie množíme pouze v omezeném množství, některé kultivary jsou dost náročné na pěstování a těžko se množí – proto nezaručujeme, že každý zákazník dostane vše, co si objednal.

Achimenes

  • Cena rostlin achimenes i dávky rhizomů (2-4 ks dle kultivaru) je 50,- Kč.

Prodej mladých rostlin - osobní odběr z aktuální nabídky nebo možnost objednání rhizomů z celého nabízeného sortimentu 140 kultivarů. Seznam vybraných kultivarů (číselný kód + jméno) včetně kontaktních údajů  a tel. čísla lze zaslat na náš E–mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo poštou na naši adresu.

Pozor – v podzimních a jarních měsících, pokud to počasí dovolí, možnost zaslání rhizomů poštou. Poštovné , při zaslání na dobírku činí 100,- Kč.

Hemerocallis

  • Cena rostlin květináčích je 95,- Kč.
  • Cena prostokořených rostlin pro zaslání poštou je 85,- Kč.

Prodej mladých rostlin - osobní odběr z aktuální nabídky nebo možnost objednání prostokořených rostlin v jarním a podzimním období z celého nabízeného sortimentu 270 kultivarů. Seznam vybraných kultivarů (číselný kód + jméno) včetně kontaktních údajů a tel. čísla lze zaslat na náš E–mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo poštou na naši adresu.

V podzimních a jarních měsících lze po domluvě zaslat denivky poštou. Poštovné za "Balík do ruky" je dle aktuálních cen České pošty.

DŮLEŽITÉ!  V letošním roce 2020  se uskuteční naše POSLEDNÍ VÝSTAVA FUCHSIÍ.

Od 1.8. do 16.8. proběhne výprodej matečních rostlin. Možnost rezervace fuchsií již nyní. (Stáří rostlin 5-35 let).